Nintendo SwitchOyun HaberleriPlayStationXbox

Dört Xbox oyunu bu bahar Nintendo Switch ve Sony’e geliyor!

0

Xbox CEO’su Phil Spencer, Xbox’ta yer alan dört oyunun PlayStation 5 ve Nintendo Switch’e geleceğini duyurmuştu. Oyunların isimleri, hangi platformlara ne zaman geleceği resmen açıklandı.

Sea of Thieves

Xbox’ın büyük bir merakla beklenen sunumda Phil Spencer, Sarah Bond ve Matt Booty şirketin gelecek planlarına ilişkin önemli açıklamalarda bulunmuştu. Xbox CEO’su Phil Spencer’in açıklamalarının ardından Xbox’tan resmi açıklama da geldi.

Dört Xbox oyununun bu baharda Nintendo Switch ve Sony platformlarına geleceği duyuruldu. İşte Xbox özel oyunlarının PlayStation ve Nintendo Switch’e geliş tarihleri:

Pentiment

  • Tarihten esinlenen çarpıcı görsel tarzıyla eleştirmenlerin takdirini toplamış ödüllü ve eşsiz bir Obsidian Entertainment oyunu olan Pentiment, 22 Şubat itibarıyla PlayStation 4, PlayStation 5 ve Nintendo Switch’e geliyor.

Hi-Fi RUSH

  • Yine yarattığı dünyanın Tango Gameworks / Bethesda Softworks müzikleriyle senkronize edildiği ritm temelli ve ödüllü bir aksiyon oyunu olan Hi-Fi RUSH, 19 Mart tarihinde PlayStation 5’e geliyor; 22 Şubat itibarıyla da PlayStation’ın mağazasında ön satışa açılıyor.

Grounded 

  • Bugüne dek 20 milyon oyuncuyla buluşan bir co-op hayatta kalma macerası olan Obsidian Entertainment oyunu Grounded da 16 Nisan itibarıyla PlayStation 4, PlayStation 5 ve Nintendo Switch’e geliyor. Çapraz platform oynanışı Xbox, PlayStation, Nintendo Switch ve PC tarafından desteklenecek.

Sea of Thieves

  • Rare’in paylaşımlı dünya macera oyunu Sea of Thieves 30 Nisan’da PlayStation 5’e geliyor; 22 Şubat itibarıyla ise PlayStation 5 oyuncularının istek listesi için erişime açılıyor. Tüm dünyada 35 milyonu aşkın tutkulu bir hayran kitlesi bulunan oyun; Xbox, PlayStation ve PC’lere çapraz platform desteği sayesinde kullanıcılarına arkadaşlarıyla birlikte birçok platform üzerinde muhteşem korsan maceraları yaşama deneyimi sunacak.

Oyun haberleri için temel kriterlerimizi merak ediyorsanız,
haber politikası ve standartlarımıza göz atabilirsiniz.


Bizi Google News üzerinden de takip edebilirsiniz.


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.