MobilOyun Haberleri

Dead by Daylight Mobile için ön kayıtlar açıldı!

0

NetEase Games, Dead by Daylight Mobile için büyük güncelleme öncesi ön kayıt etkinliğini başlatıyor. Mobil oyunun yenilenmiş sürümü için ön kayıtlar açıldı.

Dead by Daylight Mobile

Çok oyunculu hayatta kalma oyunu Dead by Daylight Mobile ilk olarak 2020 yılının ikinci çeyreğinde Güney Asya, Amerika da dahil olmak üzere birkaç bölgede daha yayımlanmıştı. O günden bu yana oyunculardan birçok olumsuz geri bildirim alan oyun, en sonunda yenilenmiş haliyle oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Dead by Daylight Mobile‘ın bu yenilenmiş sürümünü denemek için ön kayıtlar başladı. Ön kayıt yaptıranlar Bloodpoints, Iridescent Shards ve Sinister Stones gibi ödüllere sahip olacaklar. Bunun da ötesinde, etkinliğe katılan herkes Dead by Daylight Mobile minyatür heykellerinden birisini kazanma şansını yakalayacak.

Bu yenilenmiş sürüm oyuna grafik iyileştirmeleri, hata düzeltmeleri, ek sosyal özellikler ve ‘The Rift’ adında bir sezon geçişi(season pass) gibi yeni içerikler ekleyecek. Dead by Daylight Mobile, ön kayıt için buraya tıklayınız.

Dead by Daylight Mobile, 15 Mart 2023’te iOS ve Android için piyasaya sürülecek.

Berk Söğütlü
Oyun Günlüğü Haber Editörü