Oyun HaberleriPC

Crusader Kings 3: Legacy of Persia çıkış tarihi açıklandı

0

Orta Çağ İran’ının zorlu dünyasına odaklanan Crusader Kings 3 yeni paketi Legacy of Persia, 9 Kasım 2023’te erişime açılacak. Paket, bölüm 2’nin son parçası olacak.

Crusader Kings 3: Legacy of Persia

Paradox Thalassic ve Paradox Development Studio tarafından geliştirilen Crusader Kings 3 Bölüm 2’nin dördüncü paketi Crusader Kings 3: Legacy of Persia 9 Kasım 2023’te erişime açılacak.

Orta Çağ İran’ının zorlu dünyasına odaklanan pakette şunlar yer alıyor:

İran Intermezzosu: Abbasi Halifeliği çöküştedir ve iradesi sağlam olan İranlı hükümdarlar, bağımsızlıklarını ilan etmek ve bölgeye yeni bir gelecek sunmakta kararlıdırlar. Yeni bir İmparatorluk kurup bocalayan Halifeliğe kendi menfaatin için boyun mu eğdireceksin, yoksa yeniden dirilen bir Halifeliğin bölgeye düzen sağlayıp sağlayamayacağına mı bakacaksın?

Daha Fazla Tarihî Çeşit: İran bölgesindeki hükümdarlar için yeni kararlar, etkileşimler ve yapıların yanı sıra, klan liderliğinin ve sınır bölgelerinin korunmasının önemini vurgulayan özel içerikler.

İran Kültürlerindeki Değişiklikler: Yeni İran gelenekleri; yenilikçi Saray Alimleri’ni, benzersiz Ağır Silahlı Süvarileri ve çorak topraklara zenginlik taşıyan güçlü yeni binaları içerir.

Yeni Tasarım ve Müzik: Bu Çeşitlendirme Paketinde İranlı karakterler yeni kıyafetlere kavuşuyor, İran binaları yeniden tasarlanıyor ve arayüz daha İran tarzı bir görünüme bürünebiliyor. Ayrıca bazısı etkinliğe göre bazısı da ortamı oluşturmak için çalan 8 yeni müzik parçası da bulunuyor.

Paketin fiyatı henüz açıklanmadı. Ancak Bölüm 2’ye 338,72 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. Paketleri ayrı ayrı almanız halinde fiyat daha da yükselecektir.


Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.