Oyun HaberleriPC

Company of Heroes 3’ün ilk büyük güncellemesi geldi!

0

Company of Heroes 3’ün ilk büyük güncellemesi yayımlandı. Yeni güncelleme ile önemli sayıda hata düzeltmesi, yaşam kalitesi iyileştirmeleri, oyun dengesi ayarlamaları ve tamamen yeni özellik ve içerikler geldi. Güncellemenin yanında oyuna ilk meydan okuma (Challenges) da eklendi.

Company of Heroes 3

Company of Heroes 3‘e hata düzeltmeleri, yaşam kalitesi iyileştirmeleri, oyun dengesi ayarlamaları ve yeni özellikler getiren ilk büyük güncelleme yayımlandı. Güncelleme ile birlikte (Operation Sapphire Jackal) Safir Çakal Operasyonu olarak da adlandırılan ilk meydan okuma etkinliği de başladı.

CoH3 Operation Sapphire Jackal!

Günlük ve Haftalık Görevler için, ‘tanksavar silahlarıyla 50 aracı öldür’den ‘Wehrmacht piyadeleriyle 50 kıdemli rütbe kazanın’a kadar değişen, rastgele seçilmiş yeni Görevler geliyor. Günlük Görevler her gün 03:00’de görünecek ve her Cumartesi 03:00’de de üç yeni Haftalık Görev sunulacak.

Company of Heroes 3 mağazası açıldı!

Geliştirici günlüğünde, “Bu güncellemeyle, mağazada oyuncuların ordularını hem çok oyunculu hem de tek oyunculu olarak özelleştirmelerine olanak tanıyan bir dizi kozmetik seçeneği kullanıma sunuyoruz.” denildi.

Mağazada yer alan bazı içerikler, Savaş Tahvilleri veya Liyakat (Görevlerle kazanılabilir) veya yalnızca Savaş Tahvili ile satın alınabilir. Oyun içi içerikleri satın almak için bu iki birim kullanılacak.

Company of Heroes 3

1.1.0 yama notlarının tamamını gözden geçirmek için buraya tıklayabilirsiniz.


Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.