Relic Entertainment tarafından geliştirilen ve Sega tarafından da yayımlanacak olan Company of Heroes sersinin son oyunu Company of Heroes 3, 23 Şubat 2023’de çıkacak.
Oyun HaberleriPC

Company Of Heroes 3, Türkçe dil desteğiyle PC’ye geldi!

0

Company Of Heroes serisinin yeni oyunu Company Of Heroes 3, Türkçe dil desteğiyle PC platformunda erişime açıldı.

Company Of Heroes 3

Relic tarafından geliştirilen Sega tarafından da yayımlanan gerçek zamanlı strateji serisi Company of Heroes’in yeni oyunu Company of Heroes 3Türkçe dil desteğiyle 23 Şubat 2023’de PC platformuna geldi.

Gerçek zamanlı strateji deneyimini üst seviyeye çıkaran yeni CoH oyununda tek oyunculu oyunun yanında yine çok oyunculu oyun büyük bir yer tutacak. 4 fraksiyonun ( Wehrmacht – Alman, ABD, İngiliz ve Alman Afrika Kolordusu) yer aldığı oyunda, 2. Dünya Savaşı’nın güney cephesine odaklanıyor. İtalyan Dinamik Harekatı ve Kuzey Afrika Operasyonu ile etkileyici bir hikaye oyuncuları bekliyor.

İtalyan Dinamik Harekatı ile de oyuna tur tabanlı yeni bir strateji deneyimi de sunulmuş durumda.

Company Of Heroes 3 ne kadar?

Company of Heroes 3 fiyatıyla Türk oyuncuların cebini yakacak. Oyunun Standart sürümü 799 TL, Digital Premium Edition ise 1.099 TL.

Company Of Heroes 3 konsol sürümü ne zaman çıkacak?

Company Of Heroes 3 Xbox Series X, Xbox Series S ve PlayStation 5’e yıl sonunda gelecek. Henüz net bir tarih açıklanmadı.


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir