Oyun HaberleriPC

Company of Heroes 3 son çok oyunculu ücretsiz teknoloji testi duyuruldu!

0

Company of Heroes serisinin son oyunu Company of Heroes 3, 23 Şubat 2023’teki lansman öncesi son çok oyunculu ücretsiz teknoloji testine hazırlanıyor. Hayranların merakla beklediği test 11 Ocak 2023’te başlayacak.

Company of Heroes 3

Relic tarafından geliştirilen Sega tarafından da yayımlanacak gerçek zamanlı strateji serisi Company of Heroes’in yeni oyunu Company of Heroes 3, Türkçe dil desteğiyle 23 Şubat 2023’de gelecek. Oyunun son ücretsiz teknoloji teknik testi ise 11 Ocak’ta erişime açılacak.

Teknik testlerin geri bildirimler için dağıtıldığını vurgulayan Sega, ancak oyuncuların eğlenmesi için bir ton harika yeni çok oyunculu içeriğin de bu teknik testte yer alacağını açıkladı.

Oyunda 4 fraksiyon ( Wehrmacht – Alman, ABD, İngiliz ve Alman Afrika Kolordusu) yer alacak. 2. Dünya savaşının güney cephesine odaklanan oyunda yeni DLC ile İtalya’nın da oynanabilir bir fraksiyon olarak gelmesi bekleniyor.

Bu dört fraksiyonun tamamı teknik teste yer alacak. Bunun yanında lansmanda yer alacak 12 savaş grubu, 8 benzersiz harita ve 1v1 – 4v4’e kadar tüm oyun türleri bulunacak.

CoH 3 ücretsiz teste nasıl katılabilirim?

  • CoH3 için Steam mağaza sayfasına buradan gidin
  • Ön Sipariş’in altında Company of Heroes 3 Playtest Testine Katılın kısmından,
  • ‘Erişim Talep Et’e tıklayın ve erişim talebinde bulunun,
  • Geliştirici daha fazla katılımcıya ihtiyaç duyunca size bildirim gelecek.

Sega, bu testi dağıtmak için Steam’in oyun testi özelliğini kullandığını açıkladı. Oyuncular, teste 11 Ocak’ta gelen bildirimle otomatik olarak katılabilecek. Oyun katılımcı kütüphanelerine eklenecek.


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir