Oyun HaberleriPC

Company of Heroes 3: Hammer & Shield duyuruldu!

0

Gerçek zamanlı strateji oyunu Company of Heroes 3’ün ilk genişleme paketi Company of Heroes 3: Hammer & Shield, 5 Aralık 2023’te PC platformuna gelecek.

Gerçek zamanlı strateji oyunu Company of Heroes 3‘ün ilk genişleme paketi Company of Heroes 3: Hammer & Shield nihayet duyuruldu. DLC, 5 Aralık 2023’te Steel Shepherd güncellemesiyle birlikte PC platformuna gelecek.

ABD (USF – ADVANCED INFANTRY BATTLEGROUP) ve Almanya’yı (WEHRMACHT – ITALIAN COASTAL DEFENSE BATTLEGROUP) İki yeni savaş grubunun eklendiği yeni genişleme paketine kampanyaya dahil olacak İtalyan Dinamik Harekatı için İngiliz Hava ve Deniz Şirketi de eklendi.

Company of Heroes 3: Hammer & Shield ne kadar?

Company of Heroes 3: Hammer & Shield genişleme paketi için henüz bir fiyat duyurulmadı. Yurt dışında ise 16,99 ABD dolarıyla satışa sunulacak.

Company of Heroes 3: Hammer & Shield premium kozmetikleri

Hammer and Shield ayrıca oyundaki her ordu için bir tane olmak üzere 4 premium kozmetik paketi içerir. Paketler şu şekilde listeleniyor:

  • Wehrmacht – Fallen Leaf Panzer IV and Stug III Pack
  • Deutsches Afrikakorps Blocking Force Infantry Pack
  • British Nature’s Vanguard CwT & Dingo Pack
  • USF Board Room Half-Track and Hellcat Pack

Toplamda Hammer & Shield Genişletme Paketi sahipleri 10 yeni premium kozmetik ürüne erişebilecek.


Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.