Oyun HaberleriPCPlayStationXbox

Commandos: Origins efsanesi Türkçe olarak 2024’te geliyor!

0

Commandos serisinin uzun zamandır beklenen gerçek zamanlı taktik devam oyunu Commandos: Origins, Türkçe alt yazı ve arayüz desteğiyle 2024 yılında geri geliyor.

Kalypso Media Group’un en yeni parçası olan Claymore Game Studios tarafından geliştirilen ve Kalypso Media tarafından da yayımlanacak Commandos serisinin uzun zamandır beklenen devam gerçek zamanlı taktik oyunu Commandos: Origins, 2024’te PC, Xbox Series X|S, PlayStation 5 platformlarına gelecek.

Türkçe alt yazı ve arayüz desteğiyle çıkacak Commandos, lansman günü Xbox Game Pass kütüphanesine de eklenecek.

Commandos: Origins, oyuncuları orijinal karakterlerin efsanevi Komandolar ekibini oluşturmak için bir araya geldiği 2. Dünya Savaşı’na geri götürüyor.  Yeşil Bereli Jack O’Hara ve beş arkadaşının, başkalarının kabul etmeye cesaret edemeyeceği görevleri tamamlamaya gönderilen ünlü birliği kurmak için bir araya geldiği günlere geri dönmek için hazırlanın!

Commandos: Origins neler vadediyor?

  • Zorlu gerçek zamanlı taktik gizlilik oynanışı: Komandolarının eşsiz yeteneklerini en iyi şekilde kullanacak, düşman tesislerine sızacak ve gölgelerin içinde kaybolmadan önce onları en savunmasız yerlerinden vuracaksınız.
  • Olağanüstü bir ekip: Her birinin bambaşka hikâyeleri olan 6 meşhur karakter, olağanüstü bir savaş kuvveti oluşturmak için bir araya geliyor – Komandolar: Jack O’Hara “Yeşil Bereli”, Thomas “İstihkâm Eri” Hancock, Francis T. “Keskin Nişancı” Woolridge, Samuel “Sürücü” Brooklyn, James “Dalgıç” Blackwood ve Rene “Casus” Duchamp’ın kontrolünü ele al ve onları başarıya ulaştır.
  • Zafere giden pek çok yol var: Ayrıntılı, çeşitli ve etkileşimli ortamlar hedefine ulaşmak için birden fazla yöntem sunuyor. Sinsice yaklaş, tırman, çeşitli araçlarla ilerle ya da saklan ve görev başarısına sessizce ilerle!
  • Hazır ol: Hassas ve kolay kontrollere sahip modern bir kullanıcı deneyimi, komandoları uzman hassasiyetiyle kontrol etmeni sağlar. Ağır tahkimatlı hedeflerin üstesinden gelmek için karmaşık eylemleri aynı anda koordine et.
  • Tüm cephelerde savaş: Çorak Kuzey Kutbu’ndan Afrika çölüne kadar uzanan, tarihsel olarak gerçeğe uygun İkinci Dünya Savaşı ortamlarında, tüm taktik uzmanlığını kullanmanı gerektirecek bir dizi temel ve gönüllü hedefle 10’dan fazla görevde oyna.
  • Takım içinde ben kelimesi yoktur: Çevrimiçi veya yerel bölünmüş ekran üzerinden 2 oyunculu eşli çok oyunculu modda bir arkadaşınla görevlere katıl.

Ömer Faruk AKTAŞ
Oyun Günlüğü Kurucusu ve İçerik Direktörü - Strateji ve simülasyon oyunlarına tutkuyla bağlı. Bağımsız oyunların takibinde - Oyununuzu tanıtmak için iletişime geçmekten çekinmeyin! - Ömer is to blame for all this. You can contact us for game review and other business information.