Oyun HaberleriPCPlayStation

Çok oyunculu The Last of Us hakkında yeni detaylar!

0

Naughty Dog’un yeni projesi çok oyunculu The Last of Us hakkında stüdyonun eş başkanı ve serinin kurucusu Neil Druckmann, ComicBook Gaming’e röportaj verdi. Proje için stüdyonun normal işleyişine göre farklı bir süreç izlediklerini aktaran Druckmann, yine de çok oyunculu The Last of Us için bu zamana kadarki en iddialı projeleri olduğunu aktardı.

The Last of Us onuncu yıl kutlaması

The Last of Us serisinin onuncu yılını kutlamak için Naughty Dog kolları sıvıyor ve HBO The Last of Us dizisinin yanında çok oyunculu The Last of Us gibi pek çok duyuruyla serinin hayranlarını sevindirecek projeler açıklıyor.

Geçtiğimiz hafta Neil Druckmann, çok oyunculu The Last of Us konsept çizimlerini sosyal medyada paylaşmıştı. ComicBook Gaming’e röportaj veren Druckmann, çok oyunculu The Last of Us oyununun bir hikayesi olacağını aktardı. Üstüne, çok oyunculu The Last of Us için stüdyonun en hırslı projesi olduğunu söyledi. Bu durumda, Naughty Dog’un Uncharted 4, TLoU Part 1 ve TLoU Part 2’yi bile geçecek bir proje üstünde çalıştığını söylemek mümkün.

Druckmann, röportajın devamında çok oyunculu The Last of Us oyununa The Last of Us Part 2’nin çıkışından önce çalışmaya başladıklarını ve bu oyunun çok oyunculu dinamiklerle serinin evrenini genişletip hikaye anlatmaya devam edeceğini de aktarıyor.

Çok oyunculu The Last of Us, microtransactions içeren ücretsiz bir oyun olarak çıkış yapacak. Druckmann’ın açıklamaları her ne kadar heyecan yaratıp beklentiyi yükseltmiş olsa da şu anda oyunun çıkış tarihi hakkında herhangi bir bilgi mevcut değil.  


Tuana Seda Hürmen
Oyun Günlüğü Yazarı

    Comments

    Leave a reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir