MobilOyun HaberleriPCPlayStation

Çok oyunculu açık dünya rol yapma oyunu Pax Dei duyuruldu!

0

Blizzard ve Ubisoft eski çalışanları, PvE ve PvP’yi birleştiren yeni bir açık dünya çok oyunculu rol yapma oyunu olacak Pax Dei’yi duyurdu. 

Pax Dei

Helsinki merkezli Finlandiyalı bağımsız video oyun stüdyosu Mainframe Industries tarafından geliştirilen ve yayımlanacak olan açık dünya çok oyunculu rol yapma oyunu Pax Dei duyuruldu.

Unreal Engine 5 motoruyla geliştirilen oyun etkileyici grafikleri ve oyun içi mekanikleriyle oyuncuların ilgisini çekmiş durumda. 1 Mart’ta duyurulan oyun geliştirici ekibin ve oyun içi görüntülerin yer aldığı bir videoyla oyuncuları karşıladı.

Oyunda birçok oyundan izler göreceğiz. Fantastik bir çok oyunculu açık dünya olacak Pax Dei, Blizzard ve Ubisoft eski çalışanları tarafından geliştiriliyor. Güçlü bir ekip tarafından yapılan oyunda Rust’ın temel inşa mekaniklerinin yanında Ark: Survival Evolved ve The Elder Scrolls 5: Skyrim dünyasından izler görebileceğiz.

Orta çağ efsanelerinden ilham alan Pax Dei, sınırsız fantastik bir açık dünya deneyimi vadediyor. Araziyi keşfetmek, evinizi inşa etmek ve sosyalleşmek oyunda mümkün olacak. İtibar sistemi ve kişiselleştirilmiş hikaye yapısıyla binlerce oyuncuyu aynı dünyada buluşturmayı planlıyorlar.

Mainframe CEO Thor Gunnarsson, oyunun dünyasına ilişkin, “Bizim dünyamızda, köyünüz için gerekli olan silahlar, zırhlar, inşaat parçaları, bunların hepsi oyuncuların kendileri tarafından hazırlanmış ve üretilmiş öğelerdir. Yani temelde, dünyada erişebileceğiniz her şey oyundaki başka biri tarafından üretildi.” açıklamasında bulundu.

Pax Dei

Pax Dei hangi platformlara gelecek?

PvE ve PvP’yi birleştiren oyun mobil, PC ve konsol platformlar için hazırlanıyor. Öncelikle PC platformuna gelecek oyun bulut tabanlı bir sistemde yer alacak.

Pax Dei

Pax Dei alfa sürümüne katılın!

Oyun yakın zamanda bir grup oyuncuya açılacak. Eğer şanslıysanız buraya kaydolarak siz de oyunun ilk sürümünü oynama imkanına sahip olabileceksiniz.


Ömer Faruk AKTAŞ
Oyun Günlüğü Kurucusu ve İçerik Direktörü - Strateji ve simülasyon oyunlarına tutkuyla bağlı. Bağımsız oyunların takibinde - Oyununuzu tanıtmak için iletişime geçmekten çekinmeyin! - Ömer is to blame for all this. You can contact us for game review and other business information.

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir