Oyun Haberleri

Civilization 7, 2K Games web sitesinde ortaya çıktı!

0

2K Games’in resmi web sitesinde Civilization 7 bannerı ortaya çıktı. ‘Yanlışlıkla’ yayımlanan sayfa bazı oyuncuların dikkatinden kaçmadı.

Civilization 7

Firaxis Games tarafından geliştirilen ve 2K Games tarafından da yayımlanacak Civizilation serisinin yeni oyunu Civilization 7 bannerı, 2K Games’in resmi web sitesinde ortaya çıktı.

ResetEra ve Reddit‘teki kullanıcılar tarafından fark edilen olay kısa sürede hayranların ilgisini çekti. Banner kaldırılmadan önce istek listesi için şu anda var olmayan bir fragmana ve Steam sayfasına işaret ediyordu. Sızıntı resmi duyurunun bugün Summer Game Fest’te yapılacağına işaret ediyor.

2K henüz olaya ilişkin bir yorum yapmadı.

Mayıs ayındaki bir paylaşımda 2K Games’in Summer Game Fest gösterisi sırasında “en büyük ve en sevilen serilerinden birinin bir sonraki versiyonunu” açıklayacağı belirtilmişti. BioShock 4, Mafia 4 veya Borderlands 4 bekleniyordu ama bu olaydan sonra büyük duyurunun Civilization 7 olması kuvvetle muhtemel.


Oyun haberleri için temel kriterlerimizi merak ediyorsanız,
haber politikası ve standartlarımıza göz atabilirsiniz.


Bizi Google News üzerinden de takip edebilirsiniz.


Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.