Oyun HaberleriPlayStation

Cities: Skylines Remastered yeni nesil konsollara geliyor!

0

Cities: Skylines yeni nesil konsollara yenilenen yüzüyle 15 Şubat’ta çıkacak. After Dark genişleme paketi diğer DLC’lerden önce lansmanda erişime açılacak.

Paradox Interactive ve Colossal Order tüm zamanların en iyi şehir yönetim oyunlarından biri olan Cities: Skylines‘ın yeni nesil konsollara Cities: Skylines Remastered sürümüyle 15 Şubat 2023’te geleceğini açıkladı.

PlayStation 4 veya Xbox One’da Cities: Skylines ve DLC’lerine sahip olan tüm oyuncular, Remastered sürümünü kendi konsollarında ücretsiz olarak alacaklar (ayrıca Airports genişlemesine kadar Remastered DLC’leri içerecek). Ek DLC’lerin yeniden düzenlenmiş sürümleri önümüzdeki aylarda kullanıma sunulacak.

Cities: Skylines Remastered, daha büyük şehirler oluşturmak için inşa edilebilir ek döşemeler ve yapıları serbestçe yerleştirme yeteneği dahil olmak üzere mevcut nesil konsollar için optimize edilmiş bir yükseltme paketi de içerecek.

Cities: Skylines Remastered yükseltmeler şunları içerir:

  • 25 inşa edilebilir parça – bu, Xbox One ve PlayStation 4’teki Cities: Skylines’tan 16 ek parça demektir!
  • Hızlı seçim aracı hassas yerleşimler, mesafe göstergesi ve güncellenmiş yakalama seçenekleri gibi ara yüz göstergeleri.
  • Oyuncuların günün saatini, yağmuru, sisi ve ortam renklendirmesini ayarlamasına olanak tanıyan yeni çevresel kontrol paneli yer alacak.
  • Harita düzenleyici ve genel bir grafik performans artışı.

Yeni nesil konsollarda oynamanın yanı sıra, Remastered sürümünü satın alan oyuncular oyunu PlayStation4 veya Xbox One’da indirebilecek.

Cities: Skylines Remastered ne kadar?

Türkiye fiyatı henüz belli değil ancak yurt dışında: 39.99 USD / 34.99 GBP / 39.99 EUR fiyatlarından ön satışa sunuldu. Oyunda Türkçe dil desteği bulunmuyor.


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir