Oyun HaberleriPC

Cities Skylines 2 sürprizi gelebilir: Paradox Announcement Show 2023 başlıyor!

0

Üç yeni oyun ve dört yeni genişleme paketinin duyurulacağı Paradox Announcement Show 2023, 6 Mart’ta gerçekleşecek.

Paradox Announcement Show 2023

Paradox Interactive üç yeni oyun ve dört yeni genişleme paketinin duyurusunu Xbox ile ortaklaşa sunacağı Paradox Announcement Show 2023’te gerçekleştirecek. Duyuru gösterisi, Paradox’un YouTube ve Twitch kanallarında yayımlanacak.

Cities Skylines 2 sürprizi gelebilir!

Paradox Announcement Show 2023’te Cities Skylines geliştiricisi Colossal Order da bulunuyor. Yapılan açıklamada stüdyonun yeni oyunun duyurulacağı belirtiliyor. Açıklamada, “Cities: Skylines’ın arkasındaki türü belirleyen stüdyo, en yeni inanılmaz oyununu ortaya çıkaracak.” denildi.

Harebrained Schemes’ten yeni oyun!

Harebrained Schemes’ten yeni bir hikaye geliyor. BATTLETECH’in arkasındaki stüdyodan da yeni oyun duyurusu bekleniyor.

Paradox Tectonic’ten yaşam simülasyonu

Ve son olarak geçen sene de konuşulan oyun bir yaşam simülasyonu olacak. Duyuruda, “Yaratıcılığınızı genişletiyoruz. Yaşam simülatörü vizyoneri Rod Humble ve Paradox Tectonic, çığır açan yeni projesini ortaya çıkarmak için can atıyor.” denildi.

Gösteride Paradox Arc ve Paradox Development Studios hakkında da yeni haberler gelecek. Dört yeni genişleme paketinin duyurulması bekleniyor.

Paradox Interactive CEO’su Fredrik Wester, “Çok fazla duyurumuz olduğunu söylemek istemiyorum ama hangisinin beni en çok heyecanlandırdığını seçmek zor.” dedi.

Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir