Oyun HaberleriPC

Cities: Skylines 2 için beklenen modlama özelliği geldi!

0

Cities: Skylines 2’nin “Modding Wavelet – Patch 1.1.0f1” adlı güncellemesi yayımlandı. Oyuna beta aşamasında ilk modlama özelliği ve ilk varlık paketi geldi.

Cities Skylines 2


Colossal Order tarafından geliştirilen ve Paradox Interactive tarafından da yayımlanan Cities: Skylines 2 optimizasyon sorunlarıyla kötü bir başlangıç yapmıştı. Her geçen ay gelen güncellemelerle toparlama çalışan oyuna ilk modlama desteği ve ilk varlık paketi de geldi.

Bugün oyuna 6 dolara (193 TL) satışa sunulan 70 varlık paketi içeren Cities: Skylines 2 Beach Properties yayımlandı. Ve ücretsiz olarak da beta aşamasındaki Harita ve Kod modlarını içeren modlama desteği geldi.

Cities: Skylines 2 Beach Properties ile neler geldi?

Paket, şehrinizi özelleştirmek için sahil kenarındaki lüks malikanelerden büyüleyici sahil kulübelerine ve yeni bir yerleşim imar seçeneğine kadar 70 yeni varlık içeriyor.

  • 3 seviyeli 10 Kuzey Amerika konut binası (30 varlık)
  • 3 katlı 10 Avrupa konut binası (30 varlık)
  • 6 özel bina
  • 4 Yeni ağaç

Oyun Steam’de çoğunlukla olumsuz seviyesinde. Oyunu oynayan oyuncuların sadece yüzde 11’i olumlu geri dönüş yapmış durumda. Modlama seri için çok değerli bakalım ilerleyen günlerde oyunculardan gelen geri dönüşlerle oyunun gelişim çizgisi de şekillenmeye devam edecek.

Tüm güncelleme notları için buraya göz atın.


Oyun haberleri için temel kriterlerimizi merak ediyorsanız,
haber politikası ve standartlarımıza göz atabilirsiniz.


Bizi Google News üzerinden de takip edebilirsiniz.


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.