Oyun HaberleriPC

Cities: Skylines 2 genişleme paketi için erteleme kararı!

0

Colossal Order, Cities: Skylines 2 performansını iyileştirmeye devam ederken, oyunun genişleme paketi için erteleme kararı aldı.

Cities: Skylines 2

Colossal Order tarafından geliştirilen Paradox Interactive tarafından yayımlanan Cities: Skylines 2 performans sorunlarıyla boğuşuyor. 2023 oyunlar açısından sorunlu bir yıl oldu ve CS2’de bundan nasibini aldı.

Geliştirici ekip haftalık güncelleme raporunda optimizasyon sorunları üzerinde yoğunlaşacaklarını ve yeni içerikler için acele etmeyeceklerini ifade ederek 2024 yılında gelmesi beklenen yeni DLC’ler hakkında bilgi verdi.

Ekip, “PC sürümü istediğimiz yere ulaştığında konsol sürümüne ve DLC içeriğine odaklanacağız.” dedi.

Cities: Skylines 2 ilk genişleme paketi için erteleme kararı!

Yapılan açıklamada ilk çeyrekte çıkacağı açıklanan Bridges and Ports genişleme paketinin ikinci çeyreğe ertelendiği duyuruldu. Bu da üç dört aylık bir zamana tekabül ediyor.

Colossal Order, “Belirli içeriklerin yayınlanmasını erteleme kararı, geçtiğimiz haftalarda yapılanlara uygun olarak oyunun performansını iyileştirmeye odaklandığımız için alındı.” dedi.

Cities: Skylines 2, 2024 yol haritası açıklandı

Beach Properties Asset Pack’in Deluxe Relax Radio Station ile birlikte 2024 yılının 1. çeyreğinde piyasaya sürülmesi planlanıyor.

İçerik Oluşturucu Paketleri – Modern Mimari ve Kent Gezintilerinin, Radio Station Soft Rock Radio ile birlikte 2024 yılının ikinci çeyreğinde piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Bridges and Ports genişleme paketi de yine 2024 yılının ikinci çeyreğinde oyuncularla buluşacak.

Ultimate Edition sürümde indirimli fiyat devam ediyor. Genişletme paketi ilk içerik yayımlandığında ayrı olarak satılacak.


Editör Notu: Oyun ne kadar optimizasyon sorunları yaşasa da bu oynanmayacak derecede değil. Cities: Skylines 2 incelememize göz atmayı unutmayın!


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.