Oyun HaberleriPCPlayStation

Cities Skylines 2 çok oyunculu olacak mı?

0

Colossal Order, 24 Ekim’de gelecek Cities Skylines 2’nin çok oyunculu olmayacağı açıkladı. Oyun hakkında ilk detaylar 19 Haziran pazartesi günü açıklanacak.

Cities Skylines 2

Colossal Order tarafından geliştirilen Cities: Skylines serisinin büyük bir merakla beklenen devam oyunu Cities: Skylines 2 için çıkış tarihi ve ön sipariş fiyatı açıklandı. Seriye büyük yenilikler katacak oyun hakkında yeni detaylar da ortaya çıkmaya devam ediyor.

Oyuncuların en çok merak ettiği konuların başında ise oyunun SimCity 5 gibi çok oyunculu bir özelliği olup olmayacağıydı. Oyunun resmi twitter hesabından gelen soruya cevap veren ekip, Cities Skylines 2’nin serideki en iddialı projeleri olduğunu vurgulayarak, çok oyunculu desteği eklemenin yaratılmaya çalışılan temel oyuncu deneyinden uzaklaştıracağı, inanılmaz miktarda zaman ve kaynak gerektireceğini ifade etti.


Cities Skylines 2 Türkçe olacak mı?

Bu soruyu da bir Türk oyuncu sordu ve cevap şöyleydi:

“Ne yazık ki, oyuncularımız tarafından konuşulan tüm dilleri destekleyemiyoruz. Cities: Skylines 2, aşağıda bulunan 12 farklı dili destekleyecektir”


Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.