Oyun HaberleriPCPlayStation

Blue Protocol çıkış tarihi açıklandı!

0

Oynaması ücretsiz bir çevrimiçi aksiyon rol yapma oyunu Blue Protocol, 14 Haziran’da Japonya’da piyasaya sürülecek. Ancak küresel lansman için oyuncuların 2024 yılını beklemesi gerekiyor.

Blue Protocol

Bandai Namco Online & Bandai Namco Studios’un yeni oyunu Blue Protocol için yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Oyun 14 Haziran’da Japonya’da piyasaya sürülecek. PC ve yeni nesil konsollara gelecek Blue Protocol, 2024 yılında ise küresel lansmanı gerçekleştirecek.

Şirket, Japonya’da açıklanan son lansman tarihiyle birlikte, Kapalı Beta ve lansman planları hakkında paylaşımda bulundu.

Blue Protocol

Blue Protocol PC Kapalı Beta başlıyor!

PC, Xbox X|S ve PlayStation 5’e gelecek Blue Protocol için çok beklemenize de gerek kalmadı. Oyunun PC Kapalı Beta’sı yıl sonuna geliyor. Kapalı Beta kayıt sayfası için buraya göz atın.


Blue Protocol

Anime filmleri andıran bir dünyada geçen Blue Protocol, çoklu veya solo oyun deneyimi sunacak. Çevrimiçi aksiyon RPG’leri arasında yılın öne çıkanlarından olan oyunda ayrıca 5 çeşit karakter sınıfı olacak. 2023 yılının en çok beklenen oyunlarından biri olan oyuna ilişkin yazımıza buradan bakabilirsiniz.


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.