Oyun HaberleriPCPlayStationXbox

Battlefield 2042 yeni sezonu Dark Creations başladı!

0

Battlefield 2042 6. sezonu Dark Creations, yeni harita, silahlar ve gadget’larla 10 Ekim’de çıkış yaptı.

Electronic Arts’ın yayımladığı Battlefield 2042 yeni sezonu Dark Creations ile avcı rolünü alıp avınızın peşine düşmeye hazırlanın.

Battlefield 2042 Sezon 6: Dark Creations, İskoçya’nın Dış Hebrid Dağları’nda gizlenmiş yeni bir haritada, son derece gizli deneyler gerçekleştiren gizli bir teknoloji araştırma tesisinde hayatta kalmak için mücadeleye sahne olacak.

Serinin geçmişindeki, Locker Operasyonu (Battlefield 4) ve Metro Operasyonu (Battlefield 3) gibi oyunun fanatiklerinin en sevdiği haritalardan ilham alan Redacted, tamamen kapalı bir yeraltı ortamına sahip olarak seride bir ilki gerçekleştiriyor. 

6. Sezon’da oyuncuları bekleyen bazı yenilikler de aşağıdaki gibi sıralanıyor:

Battlefield 2042 Dark Creations yeni silahlar

  • VHX D3 – Bu benzersiz ve fütüristik saldırı tüfeği, optimize edilmiş taşınabilirlik ve üstün bir performansa sahip. Bu özellikler de onu yakın ve orta menzilli savaşlar için değerli bir silah haline getiriyor.
  • L9CZ – Yakın mesafede en iyi arkadaşınız olan bu yarı otomatik, son derece isabetli ikincil silah, birincil silahınızın cephanesi tükendiğinde imdadınıza yetişiyor.
  • G428 – Oyuncuların rakiplerini ava dönüştürmesine yardımcı olabilecek isabet ve delme payı yüksek, tamamen yeni bir DMR.

Battlefield 2042 Dark Creations yeni cihazlar

  • Cephane ve Tıbbi Keseler – Oyuncular artık takımlarını cephane veya sağlıklarını yenilemelerini sağlayacak keseler atarak destekleyebiliyorlar.

Battlefield 2042 Dark Creations yeni araç

  • YUV-2 “Pondhawk”** – Üstün uçuş yeteneklerine sahip, bir oyuncunun ve bir arkadaşının hızlı bir şekilde destek sağlamasına ve hedeflere hızla varmasına olanak tanıyan dinamik, iki kişilik bir taşıma aracı.

Battlefield 2042 kısa süreli ücretsiz oluyor!

Battlefield 2042, 12-16 Ekim tarihleri arasında tüm platformlarda ücretsiz olarak yayınlanarak 6. Sezon’u ücretsiz olarak deneyimleme şansı sunacak.


Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.