Oyun HaberleriPCPlayStationXbox

Battlefield 2042 7. sezonu Turning Point yayımlandı!

0

Birinci şahıs nişancı oyunu Battlefield 2042’nin 7. sezonu Turning Point, PC ve konsollara geldi.

Battlefield 2042 7. sezonu Turning Point

DICE ile Criterion Games tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından da yayımlanan birinci şahıs nişancı oyunu Battlefield 2042‘nin 7. sezonu Turning Point, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox X ve S Serisi, Xbox One, Microsoft Windows ve Xbox Cloud Gaming’e geldi.

Turning Point ile neler geliyor?

Yeni haritalar

Haven – Savaşı Şili’deki Atacama Çölü’ne taşıyan 7. sezonun yepyeni haritası Haven’ın şehir savaşına dayalı ortamı, piyade ve araç savaşlarının bir karışımını içeriyor ve Arica Harbor (Bad Company 2), Strike At Karkand (Battlefield 2) ve Amiens (Battlefield 1) gibi Battlefield’ın geçmişindeki favori oyunlardan ilham alıyor.

Stadium – 7. sezonun ilerleyen dönemlerinde, Breakthrough, Conquest, Rush, Team Deathmatch ve Free For All modlarında oynanabilen, yakın mesafe çatışmalarını içeren, yalnızca piyadelere özel, aksiyon dolu bir harita. BF 2042 müdavimlerinin en çok talep ettiği eklentilerden biri olan Stadium, yenilenmeden önce Hourglass haritasının bir parçasıydı ve güncellenerek bağımsız bir haritaya dönüştürüldü.

Yeni silahlar

AK 5C – Bu saldırı tüfeği, ateş gücü ve isabetlilik arasında mükemmel bir denge sunarak onu yakın mesafe çatışmaları için mükemmel bir silah haline getiriyor.

SCZ-3 – Ölümcül bir hafif makineli tüfek olan SCZ-3, özellikle şarjör değiştirmeden önce daha fazla zaman tanıyan bir davul şarjörüyle beslendiğinde, yakın mesafe savaşları için çok iyi bir tercih haline geliyor.

DFR Strife LMG – 7. sezonun sonlarında piyasaya çıkacak olan bu mükemmel silah, her iki tarafın da en iyisini sunuyor; kemerden beslemeli cephaneyle donatılan DFR Strife, oyunculara LMG’nin şarjör boyutunu ve baskılayıcı kalitesini sunarken bir yandan da bir saldırı tüfeğinin hareket kabiliyetini sağlıyor.

Yeni cihazlar

Predator SRAW – Battlefield tarihinin klasiklerinden biri geri dönüyor! Bu araç karşıtı fırlatıcının tel güdümlü füzesi, oyuncuların hem kara hem de hava araçlarını etkisiz hale getirmesine ve ortadan kaldırmasına yardımcı olacak.

Yeni araç

XFAD-4 Draugr – EMP bombaları ve radar güdümlü füzeler de dahil olmak üzere gelişmiş hassas güdümlü bir düzenek içeren ve 7. sezonun ilerleyen dönemlerinde gelecek olan bu son teknoloji ürünü uzaktan kumandalı hava bombardıman uçağıyla rakiplerinize zor zamanlar yaşatacaksınız.

Battlefield 2042’nin platformlara göre ücretsiz deneme aralığı

  • PlayStation’da 21 Mart Perşembe 01.00’dan 25 Mart Pazartesi 24.00’a kadar.
  • Xbox’ta, 21 Mart Perşembe 01.00’dan 25 Mart Pazartesi 24.00’a kadar.
  • Steam’de, 21 Mart Perşembe 20.00’dan 24 Mart Pazar 20.00’a kadar.

Oyun haberleri için temel kriterlerimizi merak ediyorsanız,
haber politikası ve standartlarımıza göz atabilirsiniz.


Bizi Google News üzerinden de takip edebilirsiniz.


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.