Oyun HaberleriPCPlayStationXbox

Banishers: Ghosts of New Eden, 2024 yılına ertelendi!

0

Aksiyon ve rol yapma oyunu Banishers: Ghosts of New Eden, 14 Şubat 2023’e ertelendi. Oyunun 7 Kasım 2023’te PC ve konsollara gelmesi bekleniyordu.

Banishers: Ghosts of New Eden

Paris merkezli Fransız video oyunu stüdyosu Dontnod Entertainment tarafından geliştirilen ve Focus Entertainment tarafından da 7 Kasım’da yayımlanması beklenen aksiyon ve rol yapma oyunu Banishers: Ghosts of New Eden, 14 Şubat 2023’e ertelendi.

2023’ün üçüncü ve son çeyreği dijital oyun piyasası açısından oldukça yoğun bir dönem. Sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada da, “Banishers: Ghosts of New Eden’in daha az doygun bir dönemde ticari olarak piyasaya sürülmesinin ona hak ettiği ilgiyi vereceğine inanıyoruz.” denildi.


Banishers: Ghosts of New Eden hikayesi

1695 yılında alternatif bir evrende geçen Banishers: Ghosts of New Eden, oyuncuları Antea Duarte ve Red mac Raith adındaki hayalet avcılarının macerasına ortak ediyor.

Bir felaketle sonuçlanan son görevde ölümcül şekilde yaralanan Antea, nefret ettiği ruhlardan birine dönüşür. Çift, Kuzey Amerika’nın hayaletlerle dolu vahşi doğasında çaresizce Antea’yı içinde bulunduğu kötü durumdan kurtarmanın bir yolunu arar.

Banishers: Ghosts of New Eden

İster yaşayan insanlar ister etrafta dolaşan ruhlar olsun, New Eden sakinlerinin kaderini ve hikâyenizi önemli ölçüde etkileyecek zorlu kararlarla karşılaşacaksınız. Bu ruhlardan birine dönüşen sevgiliniz için hayalet avlama yemininizden ne kadar taviz vereceksiniz?

Hikâyeyi, dünyayı ve ölü veya yaşayan tüm karakterlerin kaderini etkileyen anlamlı ve ahlaki açıdan belirsiz seçimler yapacaksınız.

Banishers: Ghosts of New Eden

Banishers: Ghosts of New Eden Türkçe dil desteği olacak mı?

Oyunda 9 farklı dil desteği bulunuyor ancak Türkçe alt yazı ve arayüz desteği ne yazık ki yok.

Banishers: Ghosts of New Eden ön sipariş fiyatı

Banishers: Ghosts of New Eden, PC’de 899 TL’den satışa sunuldu.


Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.