Oyun HaberleriPCPlayStation

Avatar: Frontiers of Pandora’nın hikaye fragmanı geldi!

0

Ubisoft, State of Play Eylül etkinliği sırasında Avatar: Frontiers of Pandora’nın hikaye fragmanını paylaştı.

Avatar: Frontiers of Pandora

Bugün gerçekleştirilen State of Play Eylül etkinliğinde, Avatar: Frontiers of Pandora‘nın hikaye fragmanı paylaşıldı. Yayımlanan yeni fragman, yaklaşmakta olan açık dünya oyunundan yeni oynanış görüntülerini içerirken aynı zamanda oyunun hikayesine de göz atmamızı sağlıyor. Oyundan beklediğimiz göz alıcı manzaraları ve Pandora’nın keşfedilmeyi bekleyen yerlerini alaca bir renk paletiyle sunuyor. Ayrıca fragmanda izlediğimiz kadarıyla oyuncular farklı türde binekleri kullanarak çayırları, ormanları ve hatta gökyüzünü aşarak Pandora’nın eşsiz dünyasını deneyimleme şansına sahip olacaklar.

Hikâyeye farklı bir bakış

Avatar: The Way of Water filmindeki olaylarla eş zamanlı geçecek olan Avatar: Frontiers of Pandora filmlerden ziyade kendi orijinal hikayesine sahip olacak ve Pandora’nın henüz keşfedilmemiş bir bölgesinde geçecek. Na’vi olarak doğmuş ancak insanlar tarafından kaçırılıp RDA tarafından büyütülmüş, iki farklı dünya arasında kalmış bir çocuk olarak oynayacaksınız. Kaçırılmanızdan on beş yıl sonra özgürsünüz ve Pandora’yı RDA’dan korumak için kayıp mirasınızla yeniden bağlantı kurmalısınız.

Ubisoft, Avatar: Frontiers of Pandora’nın PC versiyonunda Nvidia DLSS ve AMD FSR 3 desteği bulunacağını ve kapsamlı grafik ayarlarına sahip olacağını belirtti.

Avatar: Frontiers of Pandora ne zaman çıkacak ?

Massive Entertainment tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayımlanacak olan Avatar: Frontiers of Pandora, 7 Aralık’ta PlayStation 5, Xbox Series X|S ve PC için piyasaya sürülecek.

Berk Söğütlü
Oyun Günlüğü Haber Editörü

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir