Oyun HaberleriPCPlayStation

Atomic Heart için yeni oynanış videosu geldi!

0

Distopik Sovyet döneminde geçen aksiyon ve macera oyunu Atomic Heart’ın oynanış videosu yayımlandı.

Atomic Heart

1930’lar ve 1960’lar arası Sovyet coğrafyası. Yapay zekalar, robotlar, ilginç biyorobotikler ve türlü düşmanlarla Sovyet dünyasında oyuncuları çılgın serüvenlere ve bol maceraya beklenen Atomic Heart şubat sonu oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor.

KGB ajanı olmanın aksiyonuna eklenen retro fütüristik bilim kurgu dünyası ile öne çıkan Atomic Heart için fragmanlar paylaşılmaya devam ediyor. 21 Şubat 2023 günü platformlarda yerini alacak olan distopik aksiyon ve bilim kurgu oyunu için yeni bir oynanış fragmanı paylaşıldı.

Distopik Sovyet atmosferi maceraları ile alternatif gerçeklik sunan birinci şahıs nişancı, bilim kurgu oyununa dair oynanış videosundaki görsel efektler, ses kalitesi ve grafikler teknik detaylara verilen önemi vurgular nitelikte.

Şubat sonu Atomic Heart ile buluşacak oyunculara sunulan taze oynanış fragmanındaki karakterlerden hangilerinin daha çok dikkat çekeceği merak konusu. 10 dakikaya yakın sürede birbirinden farklı karakterlerin göze çarptığı fragman videosu oyuncuların hikaye, grafik ve görsel kalite ile ilgili fikir edinmesi açısından oldukça etkili. Atomic Heart oynanış süresi ise yaklaşık 20 saat olarak açıklandı.


Diren Eyidoğan
Oyun Günlüğü Haber Editörü - 2021

    Comments

    Leave a reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir