Oyun HaberleriPCPlayStationXbox

Assassin’s Creed Shadows ilk oynanış fragmanı yayımlandı!

0

Xbox Games Showcase 2024’te Assassin’s Creed Shadows ilk oynanış fragmanı yayımlandı. Shadows, oyun içi mekanikleri kadar karakterleriyle de büyük ses getirdi.

Assassin’s Creed Shadows

Ubisoft’un yeni oyunu Assassin’s Creed Shadows’un ilk oynanış fragmanı Xbox Games Showcase 2024’te yayımlandı. Oyunculara heyecan verici detaylar sunan fragmanda 16. yüzyıl Feodal Japonya’sının etkileyici manzaralarının yanında oynanabilecek iki farklı karakterin de özelliklerini yakından görme imkanımız oldu.

Yasuke: Afrikalı bir Samuray

Oyunun ilk karakteri Yasuke, Afrikalı bir samuray olarak dikkat çekiyor. Fragmandan anlaşıldığı kadarıyla Yasuke, aksiyon odaklı ve şiddetli savaşlara giren bir karakter olarak tasarlanmış. Assassin’s Creed serisinin alışılmış oynanış tarzından farklı olarak, Yasuke ile oyuncular daha doğrudan çatışmalara girecekler.

Yasuke

Oda Nobunaga’nın sadık bir samurayı olan Yasuke, geçmişindeki şeytanlarla yüzleşerek yeni bir amaç bulur.

Naoe: Çift kılıç kullanan kadın suikastçı

Diğer karakterimiz ise Naoe olarak tanıtılıyor. Naoe, çift kılıç kullanan ve gizlilik odaklı bir kadın suikastçı olarak karşımıza çıkıyor. Fragman, Naoe’nin daha önceki Assassin’s Creed oyunlarından tanıdık olan gizlilik ve suikastçı becerilerine sahip olduğunu gösteriyor. Oyuncular, Naoe ile saklanma ve gizlilik silahları kullanarak ilerleyecekler.

Naoe

Iga Eyaletinden bir şinobi Suikastçısı olarak eğitilen Naoe Fujibayashi, imkansız bir sözü yerine getirmek için intikam arayışıyla Japonya’yı dolaşmaya koyulur.

Assassin’s Creed Shadows, karakterlerin farklı oynanış tarzları ve Feodal Japonya’nın tarihi atmosferi ile dikkat çekiyor.

Ubisoft’un sevilen oyun serisi Assassin’s Creed’in yeni oyunu Assassin’s Creed Shadows, 15 Kasım’da piyasaya sürülecek. Yeni oyun, Xbox Series X|S ve PlayStation5 konsollarının yanı sıra Ubisoft+, Amazon Luna, iPad, Mac’ler (Apple Silicon ile Mac App Store üzerinden), Ubisoft Store ve Epic Games Store aracılığıyla Windows PC’de de oynanabilecek.


Oyun haberleri için temel kriterlerimizi merak ediyorsanız,
haber politikası ve standartlarımıza göz atabilirsiniz.


Bizi Google News üzerinden de takip edebilirsiniz.


Emre Yıldırım
Oyun Günlüğü Haber Editörü