MobilOyun Haberleri

Assassin’s Creed Mirage iOS’a geliyor!

0

Ubisoft, Assassin’s Creed Mirage’in 6 Haziran 2024’te iOS platformlara geleceğini duyurdu.

Assassin’s Creed Mirage

Ubisoft Sofia tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından da yayımlanacak Assassin’s Creed Mirage iOS, 6 Haziran 2024’te iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max ve M1 çipli veya daha yenisine sahip iPad Air ve iPad Pro için App Store’a gelecek.

Ubisoft’un en çok satan serisinin en son oyunu Assassin’s Creed Mirage 5 Ekim 2023’te PC ve konsollara gelmişti. Oyuncular, Assassin’s Creed Mirage’in anlatıma dayalı aksiyon macerasının tamamını hareket halindeyken deneyimleyebilecek ve Usta Suikastçıya dönüşen genç hırsız Basim olarak 9. yüzyıl Bağdat’ını keşfedebilecekler.

iPhone ve iPad’de Assassin’s Creed deneyimi!

Oyunun iPhone ve iPad versiyonları, konsol versiyonuyla aynı deneyimi sunuyor. Ayrıca oyun kontrolleri iPhone ve iPad dokunmatik ekranlarına uyarlanarak sezgisel, rahat ve ilgi çekici bir oyun deneyimi sağlandı.

Assassin’s Creed Mirage

Çapraz ilerleme ve çapraz kaydetme

Ubisoft Connect aracılığıyla çapraz ilerleme ve çapraz kaydetmenin mevcut olduğu oyunda, oyuncuların ilerlemeleri mevcut tüm platformlara aktarmalarına olanak tanınacak.

Assassin’s Creed Mirage, App Store’da kısa süreli ücretsiz!

6 Haziran’dan itibaren App Store’da mevcut olan Assassin’s Creed Mirage, 90 dakika boyunca ücretsiz indirilip oynanabilecek.

Assassin’s Creed Mirage iOS’ta ön siparişe açıldı

Assassin’s Creed Mirage, iOS platformunda ön siparişe açıldı. Buradan ön sipariş verebilirsiniz.


Oyun haberleri için temel kriterlerimizi merak ediyorsanız,
haber politikası ve standartlarımıza göz atabilirsiniz.


Bizi Google News üzerinden de takip edebilirsiniz.


Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.