Oyun HaberleriPCPlayStation

Asimetrik çok oyunculu korku oyunu Deceit 2 duyuruldu!

0

Geliştirici World Maker, Deceit’in devamı olan asimetrik çok oyunculu korku oyunu Deceit 2’yi PC ve konsollar için duyurdu. Oyunun bu yıl içerisinde çıkması planlanıyor.

Deceit 2

Geliştiriciliğini World Makers’ın üstlendiği çok oyunculu korku oyunu Deceit 2’nin tanıtım fragmanı yayımlandı. Asimetrik korku oyunu Deceit’in devamı niteliğinde olacak olan Deceit 2 bu kez yalnızca PC’ye değil konsollara da oynanabilir olacak. Gücünü Unreal Engine 5’den alacak olan oyun ‘asimetrik korku oyunlarının bir evrimi’ olarak lanse ediliyor. İlk oyununa göre çok daha gelişmiş bir oynanış sunacak olan Deceit 2, birçok yeni yeteneği, yeni eşyaları ve daha yoğun bir tempo sunacak etkileşimli haritaları içerecek. Önceki oyundan tanıdığımız bazı karakterler geri dönerken, yeni yüzlerde göreceğiz.

World Makers Yönetim Kurulu Başkanı James Thompson gelecek olan oyun hakkında ” Deceit 2’nin oynanışını sadık topluluğumuzdan gelen geri bildirimlere göre, tutkulu bir şekilde genişletiyoruz.” dedi.

Deceit 2 özellikler

Deceit 2
  • Yeni Nesil Görseller: Unreal Engine 5 ile tamamen baştan oluşturulmuş, görsel olarak çarpıcı yeni karakterler ve haritalar.
  • Artan Oyuncu Sayısı: Oyuncu sayısı sınırı altıdan, dokuza yükseltildi. Haritalar ve oynanış daha büyük maçlara uygun şekilde tasarlandı.
  • Geliştirilmiş Dövüş Mekaniği: Yeniden tasarlanmış canavarlar, yeni öğeler, yeni yetenekler ve etkileşimli haritalar çığır açan bir asimetrik deneyim sunar.
  • Yeni Karakterler: Kadroya üç yeni karakter eklendi.
  • Gelişmiş Hikaye İçeriği: Ayrıntılı arka plan hikayeleri ve genişletilmiş bir irfan(lore) ile daha zengin bir evren.
  • Zengin Soruşturma Mekaniği: Yeni öğeler, ipuçları ve yetenekler soruşturma oynanışını detaylandırıyor.

Deceit 2, 2023’te PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S ve PC için piyasaya sürülecek.

Berk Söğütlü
Oyun Günlüğü Haber Editörü