Oyun HaberleriPCPlayStationXbox

ALZARA Radiant Echoes, PC ve konsollar için duyuruldu!

0

Japon klasiklerinden ilham alınan ALZARA Radiant Echoes, PC ve konsollar için duyuruldu. Kickstarter kampanyası başlayan oyunun 2026’da çıkması bekleniyor.

ALZARA Radiant Echoes

Bağımsız Fransız video oyun stüdyosu Studio Camelia tarafından geliştirilen ve 2026’da yayımlanması beklenen sıra tabanlı rol yapma oyunu ALZARA Radiant Echoes, PC ve konsollar için duyuruldu.

100 bin euroluk finansman arayan stüdyo Kickstarter kampanyasını başlattı.

Golden Sun, Persona, Final Fantasy X ve Lost Odyssey gibi klasiklerden ilham alan ALZARA Radiant Echoes ile parçalanmış bir dünyada barışı yeniden sağlamaya çalışacağız.

Maceramız sırasında bulmacaların ve engellerin üstesinden gelmeye çalışacak, element sistemi ile yoğurulan büyüler hazırlayacak ve kahramanlar arasında geçiş yapabileceğiz.

ALZARA Radiant Echoes

Studio Camelia, Golden Sun ve Dark Souls gibi ikonik oyunlara katkıda bulunan Japon besteci Motoi Sakuraba , Trials of Mana ve Genshin Impact gibi oyunlardaki dikkat çekici çalışmalarıyla tanınan ana Japon karakter tasarımcısı Yoshiro Ambe ile birlikte çalışıyor.


Oyun haberleri için temel kriterlerimizi merak ediyorsanız,
haber politikası ve standartlarımıza göz atabilirsiniz.


Bizi Google News üzerinden de takip edebilirsiniz.


Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.