Oyun HaberleriPCPlayStation

Age of Wonders 4 erken erişime çıktı!

0

4X strateji serisi Age of Wonders’ın yeni oyunu Age of Wonders 4 bugün erken erişime çıktı.

Age of Wonders 4

Delft merkezli Hollandalı video oyun stüdyosu Triumph Studios tarafından geliştirilen ve Paradox Interactive tarafından da yayımlanacak Age of Wonders serisinin yeni oyunu Age of Wonders 4, bugün erken erişim olarak yayımlandı.

Serinin simgeye dönüşen imparatorluk kurma, rol yapma ve savaş mekanikleri büyük oranda geliştirildi. Yeni hikaye anlatımı olay sistemi ile son derece özelleştirilebilir imparatorluklar, her oyunun sürekli büyüyen efsanene yeni bir bölüm eklediği, defalarca yeniden oynayabileceğin deneyimler sunuyor.

Güçlü Büyücü Krallar, faniler arasında dolaşan tanrılar olarak hüküm sürmek için krallıklara geri döndüler. Halkını geliştirmek için Büyü Kitaplarını alıp büyüde ustalaş ve gelecek çağların kaderini belirleyecek destansı bir savaşa hazırlan.

Age of Wonders 4 hangi platformlara geldi?

Age of Wonders 4, PC ve yeni nesil platformlar PlayStation 5 ve Xbox X ve S Serisi’ne geldi.

Age of Wonders 4 ne kadar?

  • Age of Wonders 4 PC’de 425 TL’lik bir fiyat etiketine sahip. Ana oyun ve Expansion Pass içeren Premium Edition ise 765 TL.
  • Konsollarda ise fiyatlar mutlaka güncellenecektir. Age of Wonders 4 Xbox mağazasında 141,25 TL, Premium Edition versiyonu ise 255 TL.
  • Age of Wonders 4 PlayStation 5 mağazasında ise 499 TL. Premium Edition versiyonu ise 899 TL.

Age of Wonders 4 Türkçe yama

Dokuz farklı dil desteğinin yanında oyunda ne yazık ki Türkçe yok.

Age of Wonders 4 oynanış fragmanı!


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.