Oyun HaberleriPC

Age of Mythology: Retold kapalı beta tarihleri açıklandı!

0

Gerçek zamanlı strateji oyunu Age of Mythology: Retold, 12-14 Temmuz tarihlerinde kapalı beta olarak yayımlanacak.

Age of Mythology: Retold

World’s Edge, Forgotten Empires, Tantalus Media, CaptureAge, Virtuos Games tarafından geliştirilen ve Xbox Game Studios tarafından da yayımlanan gerçek zamanlı strateji oyunu Age of Mythology: Retold, 4 Eylül 2024’te PC ve Xbox’a geliyor.

Yunan, İskandinav, Mısır ve Atlantis panteonlarından tanrılarınızı seçecek, güçlü şimşek fırtınalarını, dünyayı sarsan depremleri ve hatta ünlü Nidhogg ejderhasını çağırarak düşmanlarınızı mahvedeceksiniz. Klasik Age of Mythology deneyimini hem eski hem de yeni oyunculara sunacak Age of Mythology: Retold ile halkınızın büyümesine ve gelişmesine yardımcı olmak için besleyici yağmurları ve koruyucu Dryad’ları çağıracaksınız.

Fantastik bir evren ve hikaye sizi bekliyor! Geniş, efsanevi bir dünyaya götürecek 50 görevlik bir harekata çıkabileceksiniz. Rastgele oluşturulmuş düzinelerce harita ve senaryo üzerinde 11’e kadar arkadaşınızla kafa kafaya veya gelişmiş yapay zekaya karşı oynayabileceksiniz.

Age of Mythology: Retold kapalı beta ne zaman?

Oyunun kapalı betası 12 Temmuz cumadan 14 Temmuz pazara tarihlerinde gerçekleşecek. Kapalı betaya ön sipariş veren oyuncular katılabilecek. Yapılan açıklamada, “Ön siparişe gerek kalmadan sınırlı bir süre için tüm Steam oyuncularının erişebileceği gelecekteki Stres Testi hakkında daha fazla haber için bizi takip edin.” denildi.

Kapalı beta süresince Age of Mythology: Retold Premium Edition sahipleri şunları yapabilecek:

  • Eğitim bölümünü oynayarak temel bilgilerinizi tazeleyin ve becerilerinizi geliştirmeye devam edin ve Fall of the Trident kampanyası için ilk 5 görevle ana kampanyayı deneyimleyin.
  • Yayınlanması planlanan haritaların geniş bir çeşitliliğini sunan Standart Harita Havuzumuzdaki Çatışma veya Çok Oyunculu maçlarda becerilerinizi test edin (kapalı beta için MP 8 oyuncuyla sınırlıdır).
  • Yunan, İskandinav ve Mısır olmak üzere dört Pantheon’dan üçünü deneyin . Düşmanlarınıza hükmetmek için bir dizi mitolojik yaratığı ve tanrısal güçleri çağırın.

Kapalı betada Türkçe olmayabilir. Ancak oyunun lansmanında Türkçe alt yazı ve arayüz desteği bulunacak.

Age of Mythology: Retold ne kadar?

Age of Mythology: Retold Steam’de 22.99 dolardan (745 TL) ön siparişe açıldı. Kapalı betaya katılabilmeniz için oyunun Retold Premium sürümüne sahip olmanız gerekiyor. Age of Mythology: Retold Premium Edition Steam’de 39,99 dolar (1.312 TL).


Oyun haberleri için temel kriterlerimizi merak ediyorsanız,
haber politikası ve standartlarımıza göz atabilirsiniz.


Bizi Google News üzerinden de takip edebilirsiniz.


Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.