Oyun HaberleriPC

Age of Empires 4: The Sultans Ascend çıktı!

0

Gerçek zamanlı strateji oyunu Age of Empires 4’ün yeni genişleme paketi The Sultans Ascend, PC platformuna geldi.

Age of Empires 4: The Sultans Ascend

Kanada merkezli video oyun firması Relic Entertainment tarafından geliştirilen ve Xbox Game Studios tarafından da yayımlanan gerçek zamanlı strateji oyunu Age of Empires 4‘ün şimdiye kadarki en büyük genişleme paketi ‘Sultanlar Yükseliyor’ The Sultans Ascend, 14 Kasım’da çıktı.

The Sultans Ascend ile neler geldi?

Yeni genişleme paketi ile Bizanslılar ve Japonlar oyuna geldi. Her iki medeniyet özel yapı ve birimleriyle oyunda yer aldı.

Yeni tek oyunculu hikâyede Avrupa Haçlı Seferlerine karşı mücadelede Müslüman direnişçiler olarak oynayacak, tanınmış Müslüman liderlerin hikâyeslerine ortak olacağız!

Haçlılarla mücadelelerini ve yaptıkları savaşları takip et. Tapınak Şövalyeleri, Hospitalier Şövalyeleri ve Tötonların Kutsal Tarikatlarının yanı sıra eski düşman Moğollara karşı savaşacağız! Her bölümde Tuğtekin, Nûreddin, Şirkuh, Selahaddin, Kutuz, Baybars, Şecerüddür ve Barsbay gibi önde gelen Müslüman liderlerin başarılı stratejilerini ve zaferlerini kutla.

Age of Empires 4: The Sultans Ascend

Oyuna ayrı bir çeşitlilik katan Varyant Medeniyetler eklendi. Age of Empires 4’ün ana sürümünde tanıtılan medeniyetleri yeniden ele alan ve yeniden tasarlayan dört farklı oynanabilir medeniyet içeriyor.

Genişleme paketiyle 10 farklı harita ve 2 yeni biyom, Ustalıklar ve Başarılar da dahil olmak üzere kilidi açılabilir pek çok yeni içerik geldi.

The Sultans Ascend ne kadar?

Age of Empires 4’ün yeni genişleme paketi The Sultans Ascend, 199 TL’den satışa sunuldu.


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.