Oyun HaberleriPCPlayStationXbox

A Quiet Place: The Road Ahead hikaye fragmanı yayımlandı!

0

Tek oyunculu korku macera oyunu A Quiet Place: The Road Ahead için hikaye fragmanı yayımlandı. Oyun bu yıl PC ve yeni nesil konsollara gelecek.

Stormind Games tarafından geliştirilen ve Saber Interactive tarafından da yayımlanacak tek oyunculu korku macera oyunu A Quiet Place: The Road Ahead, 2024 yılında PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X|S platformuna gelecek. Summer Game Fest 2024’te duyurulan oyunun bugün de hikaye fragmanı yayımlandı.

A Quiet Place: The Road Ahead, gişe rekorları kıran A Quiet Place film serisinden esinlenen tek oyunculu bir korku macera oyunu olarak öne çıkıyor. Oyunda genç bir kadının kendi içsel korkularıyla yüzleştiği yolculuğu deneyimleyeceksiniz. Sadece seslerle avlanan korkunç yaratıklardan saklanırken ve yanlarından gizlice geçerken sessizlik için çabalayarak gerçek dehşeti yaşayacaksınız.

Çevrenizi gözlemleyerek ve çevrenizdeki araçlardan yararlanarak dünyada kendi yolunuzu keşfedin.

Türkçe dil desteğinin bulunmadığı oyun için henüz bir çıkış tarihi verilmedi.


Oyun haberleri için temel kriterlerimizi merak ediyorsanız,
haber politikası ve standartlarımıza göz atabilirsiniz.


Bizi Google News üzerinden de takip edebilirsiniz.


Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.