Oyun HaberleriPCPlayStationSanal Gerçeklik

2023’te çıkacak simülasyon oyunları!

4

Chef Life: A Restaurant Simulator, Cities: VR – Enhanced Edition, AirportSim… 2023 yılından çıkması planlanan simülasyon oyunlarını sizler için sıraladık.

Chef Life: A Restaurant Simulator

Oyun dünyası 2023 yılında yeni çıkan oyunlarla renklenecek. Bu listemizde 2023 yılında çıkacak simülasyon oyunlarına göz attık. Şimdi gelin kısaca çıkmasını beklediğimiz öne çıkan simülasyon oyunlarına bakalım.

2023’de çıkacak simülasyon oyunları

Chef Life: A Restaurant Simulator

Bir restoran sahibi olarak işletmenizi yönettiğiniz ve enfes yemekler yaparak müşterilerinize bunları sunduğunuzu hayal ettiniz mi? Chef Life: A Restaurant Simulator da birçok mutfak ekipmanı ile (pişirme yüzeyleri, mutfak robotları, fırınlar vb.) yemeklerinizi yapabilir ve bu araçları geliştirebilirsiniz. Yemekleri hazırlamadan önce müşterilerinin taleplerini dikkate al. Elindeki ekonomik gücünü kontrol ederek kaliteni daha yukarı çıkar…

PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Niteonto Switch , Xbox Series X platformlarına gelecek Chef Life: A Restaurant Simulator, 2 Şubat 2023’de çıkacak.

Bir çok millet ve dünya mutfağından yemekleri tecrübe edebilir ve kendine özel tarifler çıkarabilirsin. Müşterilerini memnun et ve ünlü bir şef ol. İyi şanslar!


Cities: VR – Enhanced Edition

Sanal gerçeklik ile bir belediye başkanlığı nasıl olurdu ? Cities: VR – Enhanced Edition da sanal gerçeklik ile şehir ekonomisini, acil hastane, itfaiye, polis vb. hizmetleri yönetebilirsiniz. Hayal gücünüze ve düzen disiplinize göre şehrinizin sokaklarını, caddelerini ve üretim hatlarını inşa edebilirsiniz.

Halkınızın sorunlarına çözümler üretebilir büyük bir metropol olma yolunda büyük bir belediye başkanlığı simüle edebilirsiniz. PlayStation VR2 platformuna gelecek Cities: VR – Enhanced Edition, 22 Şubat 2023’de gelecek.


AirportSim

Bir havalimanında çalıştınız mı? Artık bir havalimanında görev alarak bunu deneyimleyebilirsiniz… AirportSim de birçok lisansı alınmış araçlarla çeşitli operasyonlara ve görevlere katılabilirsiniz. Önemli görevlere daralarak bir havalimanında işler nasıl dönüyor yaşayacaksınız.

PC ve Xbox Series X platformlarına gelecek AirportSim, 2023 ikinci çeyreğinde çıkacak.

Gerçekçi fizikler ile araçları kullanırken çok zevk alacaksınız. Tonlarca ağır uçakları çekmekten tutun, yolcu taşıyan taşıtlara kadar bir çok araç hizmetinizde olacak. Çok bilinen uçaklardan Airbus A320 Neo ve Boeing 737-8 MAX için yakıt ikmali gibi bir çok görevde hizmet edeceksiniz.


House Flipper 2

Kendi hayalinizdeki evi inşa etmek ister misiniz? House Flipper 2, yeni mekanikler ve daha önce ilk oyunda bulunan bazı özellikleri yenilenmiş haliyle sunuyor. Grafikler ve görseller yenilendi. Artık daha gerçekçi bir görüntüler göreceksiniz.

PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Niteonto Switch , Xbox Series X platformlarına gelecek House Flipper 2, 2023’ün 3. çeyreğinde çıkacak.

Uzak dağlarda her şeyden uzak bir yerde kendine özel bir ev inşa et. İçini zevklerine göre özelleştir ve dizayn et.


Taxi Life: A City Driving Simulator

Şoförlük becerilerinizi sınamaya hazır mısınız? Taxi Life: A City Driving Simulator ile Barcelona sokaklarında taksi şoförü olarak yolcu ve kargo taşımacılığı yaparak şoförlük deneyim etme imkanı bulacaksınız.

PC platformuna gelecek Taxi Life: A City Driving Simulator, 2023 yılında gelecek. Henüz net bir tarih açıklanmadı.

Yolcuların duygusal tepkilerini yönetmek, hızlı kurye, trafik olayları, kazalar ve birçok etkileşimi Taxi Life: A City Driving Simulator ile tecrübe edeceksiniz.

Barcelona şehrinin 1:1 özgün tasarımı ile gerçekçi bir çevre görecesiniz. Karakteriniz ve aracınızı kişileştirebilir farklı özellikler katabilirsiniz. Trafik kurallarına uyarak görevlerinizi zamanında tamamlayın. İyi şanslar!


Oğulcan Dursun
Oyun Günlüğü Grafik & Tasarım Editörü Teknoloji, Dijital Dünya, Tarih, Savunma Sanayi, Sinema ve Video Oyunu severiyim. Oyunlarda beni cezbedecek şey, gerçekçi olması, hikayesi güzel olmasıdır.

4 Comments

  1. Taxi driving tam istediğim şekilde olacak bir oyun heyecanla bekliyorum

  2. I love this site

  3. Çok iyi en sevdiğim site

  4. Mükemmel İçerikler en sevdiğim oyun haberleri sitesi <3

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir