MacOSOyun HaberleriPC

2022 Steam Ödülleri kazananları açıklandı!

0

Steam Topluluğu kararını verdi. Aksiyon ve rol yapma oyunu Elden Ring, 2022 Steam Ödülleri’nde Yılın Oyunu ödülünü kazandı. Başarısını taçlandıran oyun aynı zamanda 2022 Steam Kötü Olduğunuz En İyi Oyun ödülününde sahibi oldu.

Elden Ring

Dijital oyun platformu Steam’de 2022 yılının en iyi oyunu başta olmak üzere 11 kategoride ödüller verildi. Aksiyon ve macera oyunu Elden Ring, 2022 Steam Ödülleri’nde Yılın Oyunu ödülünün sahibi oldu. İşte 2022 Steam Ödülleri’nin kazananları:

2022 Steam Ödülleri kazananları

2022 Steam Yılın Oyunu

Sizi etkileyen tarafı belki sürükleyici oynanışı, belki saran hikâyesi, belki oldukça iyi oluşturulmuş karakterleri, kusursuz tasarımı, belki de bağımlı edici çok oyunculu moduydu. Her ne olursa olsun, bu senenin En İyi Oyunu ödülünü kazanan oyun, klasikler arasındaki yerini alacak.


2022 Steam Yılın VR Oyunu

Yılın VR oyunu normal gerçekliği taklit etmekle kalmıyor, gerçekliğimizi bir üst seviyeye taşıyor. VR platformunu tam anlamıyla kullanan bu oyun sanal diyarların sınırlarını zorluyor.

  • Hitman 3

2022 Steam Aşk İle Devam Ettirilen

Bu oyun çıkalı çok oldu. Geliştirici ekibin, yaratıcı fikirlerini hayata geçirdikleri göz bebeklerini duyurduğu ilk günün üzerinden uzun zaman geçti ama geliştiriciler, tıpkı iyi birer anne ve baba gibi eserlerini desteklemeye ve büyütmeye devam etti. Bu oyun, geçen tüm yıllara inat, bugün bile yeni içerik almaya devam ediyor.

  • Cyberpunk 2077

2022 Steam Arkadaşlarla Daha Zevkli

Bazı harika oyunlar, tek başına oynandığında o kadar da harika olmayabilir. Arkanızı kollaması için belki birkaç arkadaşa ihtiyacınız vardır. Belki de sırtından bıçaklayabileceğiniz birkaç arkadaşa ihtiyacınız vardır. Her iki şekilde de bu oyunları oynamak için arkadaşlarıyla toplananları neşe beklemektedir.

  • Raft

2022 Steam Üstün Görsel Stil

Görsel stil gerçek dünyadaki görselliği hedef almaz (kendi içinde asil bir ülkü olsa da)… Görsel stil, bütün bir oyunu dolduracak belirgin görünüm ve hissi yansıtır.

  • Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

2022 Steam En Yenilikçi Oynanış

Bu oyunun tasarımcıları getirdikleri yeni perspektifler ve akıllara durgunluk veren sürprizler ile yenilikçi deneylerin birer neferi konumundalar. Bu oyun, içerdiği yenilikler ile daha önce hiç olmadığı kadar eğlendirdi ve ilham verdi.

  • Stray

2022 Steam Kötü Olduğunuz En İyi Oyun

Bu, inatçılığı ödüllendiren oyun sinirlerine hâkim olamayanlar için hiç uygun değil. Sevdiğimiz en zor oyun.

  • Elden Ring

2022 Steam En İyi Oyun Müziği

Bu oyuna eşlik eden harikulade müzikler sizi mest etti. Daha iyisi yok!

  • Final Fantasy 7 Remake

2022 Steam Zengin Hikayeye Sahip Üstün Oyun

Bazı günler sadece hikâye yönü ağır basan oyunlar sizi tatmin edebilir ve bu oyun da tam böylesi bir oyun. Bu oyun; izlediğiniz pembe diziler kadar heyecan verici, çığır açıcı diziler kadar da cesur. Bizi derinden etkilediğin için çok teşekkürler!

  • God of War

2022 Steam Arkanıza Yaslanın ve Rahatlayın

Bu oyun yorucu bir günün âdeta panzehri. Bu akıcı ve rahatlatıcı oyun sayesinde bütün dertleriniz uçup gidiyor. Bu oyun size dinginliği yaşatıyor.

  • LEGO Star Wars: The Skywalker Saga

2022 Steam Yoldayken Oynanacak En İyi Oyun

Bu oyun o kadar iyiydi ki her yerde oynamak istediniz. Oynadınız da! Şansınıza, bu oyunu masanızda sürekli oynanabilir kılan her şey hareket hâlindeyken daha da iyi bir oynanabilirlik sundu.

  • Death Stranding Director’s Cut

Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.