Fırsatlar

Razer ve Krafton’dan iş birliği: PUBG temalı oyun koleksiyonları!

0

Razer ve Krafton, merakla beklenen PUBG temalı oyun ekipmanları koleksiyonunu duyurdu.

Razer İş Geliştirme Direktör Yardımcısı Addie Tan, “Razer, bu heyecan verici koleksiyonda KRAFTON ile ortak olmaktan heyecan duyuyor. Oyun çevre birimlerindeki uzmanlığımızı, onların sürükleyici oyun deneyimine yenilikçi yaklaşımlarla birleştirdiğinizde, dünya çapındaki oyuncular arasında yankı uyandıran hem oyuncuları hem de meraklıları cezbeden harika ve yeni bir koleksiyon elde ediyorsunuz” dedi.

İçerisinde Razer Viper V2 Pro kablosuz e-spor faresini, Razer Huntsman V2 optik oyun klavyesini ve Razer Barracuda X çok platformlu kablosuz kulaklığı bulunuyor. Her Razer çevre birimi, oyunun imza renkleri ve ikonik öğeleriyle süslenmiş benzersiz bir PUBG: BATTLEGROUNDS makyajına sahip.

Koleksiyon şunları içerir:

  • Razer Viper V2 Pro – PUBG: BATTLEGROUNDS Edition: Razer Viper V2 Pro’nun sizi gerçekte kim olduğunuzu görmelerini sağlayacak korkunç hızı ve hassasiyeti ile besin zincirinin zirvesine yükselin- insan avının en büyük avcısı. Viper V2 Pro, savaş alanlarında dikkatleri üzerinize çekecek özel bir oyun içi Razer Hat ile gelir. 
  • Razer Huntsman V2 – PUBG: BATTLEGROUNDS Edition: Yıldırım hızında tepkiler için Razer™ Optik Anahtarlarla donanmış Razer Huntsman V2, her savaşta gidişatı değiştirecek. Klavye, asit yeşili rengiyle gerçek dünyada sahneyi çalarken oyun içinde de çarpıcı bir stille donatılmış özel bir Razer Jacket içerir.
  • Razer Barracuda X – PUBG: BATTLEGROUNDS Edition: Sizi oyunda önde tutan çok yönlü, hafif kablosuz Razer Barracuda X kulaklıkla Mavi Alan’da hayatta kalmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Kulaklık, oyuncuların oyunlarını hızlandırmalarını ve savaş alanında öne çıkmalarını sağlayan özel oyun içi Razer Pantolon ve Ayakkabıları içerir.  

Bonus olarak koleksiyondaki her ürün, PUBG: BATTLEGROUNDS meraklıları için özel olarak hazırlanmış özel oyun içi içerikle birlikte geliyor.


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir