Fırsatlar

LG’nin yeni UltraGear oyun monitörü LoL EMEA Şampiyonası resmi ekranı seçildi

0

LG Electronics, en yeni UltraGear oyun monitörü (model 25GR75FG), League of Legends EMEA Şampiyonası (LEC) 2023’ün resmi ekranı seçildi.

UltraGear oyun monitörü (model 25GR75FG)

Güney Koreli teknoloji şirketi LG Electronics (LG), en yeni UltraGear oyun monitörü bu hafta sonu başlayacak olan LEC sezonunda ilk kez sahneye çıkacak ve bölgenin en iyi takımlarının oyuncularının turnuva ödülleri için mücadelesini destekleyecek.

360 Hz yenileme hızı ve 1 ms tepki süresi!

Rekabetçi esporlar için tasarlanan en yeni LG UltraGear oyun monitörü, 360 Hz yenileme hızı ve 1 milisaniye Griden Griye (GTG) tepki süresine sahip 24,5 inç Full-HD (1920 x 1080) IPS ekran sayesinde olağanüstü görüntü kalitesi ve hız sunuyor.

LG’nin yeni oyun ekranının performansı, kusursuz görseller için ekran yırtılmasını en aza indiren NVIDIA G-SYNC teknolojisinin ve ekran üzerinde daha hassas kontrol için tıklatarak görüntüleme gecikmesini azaltmaya yardımcı olan NVIDIA Reflex’in entegrasyonuyla daha da artırıldı.

VESA Display HDR™ 400 sertifikalı 25GR75FG, aynı zamanda parlak, net görüntü sağlıyor ve oyuncuların kendilerini kaptırma hissini artırmaya yardımcı olan ve yoğun rekabet sırasında odaklanmayı kolaylaştıran 3 tarafı çerçevesiz bir tasarıma sahip.

E-spor için optimize edildi!

LEC ile devam eden ortaklığının bir parçası olarak LG, 2022’den beri profesyonel lige birinci sınıf UltraGear oyun monitörleri sağlıyor. 25GR75FG, 2023 sezonu için LEC tarafından kabul ediliyor. EMEA, birleşik rekabetçi League of Legends Espor bölgesinde, Avrupa, Türkiye ve BDT’yi Orta Doğu ve Kuzey Afrika (MENA) ile birleştiren bir format sunuluyor. E-spor için optimize edilen 25GR75FG, LEC oyuncularından alınan geri bildirimlerin yardımıyla bir önceki modelden yükseltildi.

LG Electronics İş Çözümleri Şirketi’nin BT İş Birimi Başkanı Seo Young-jae konuyla ilgili, “LG, yaklaşan LEC 2023’te 25GR75FG’yi tanıtacağı için çok heyecanlı. Profesyonel esporların talepleri için ince ayarlı süper hızlı vites, inanılmaz yüksek performanslı ekranımız, EMEA bölgesindeki en iyi takımlar zafer için oynarken aksiyonun tam ortasında olacak. LG UltraGear, LEC’i desteklemeye ve dünya çapında esporun büyümesini desteklemeye devam edecek” dedi.

LG UltraGear Gaming Monitor temel özellikleri

LG UltraGear Gaming Monitor
(25GR75FG)
Ekran TipiIPS
Ekran Boyutu24.5-inch
ÇözünürlükFHD (1,920 x 1,080)
Renk GamısRGB 97%
Yenilenme Süresi360Hz
Yanıt Süresi1ms GTG
HDRVESA DisplayHDR™ 400
BağlanılabilirlikHDMI 2.0 x2
DisplayPort1.4 x1
USB 3.0 x1 Upstream, x2 Downstream
H/P out
Uyarlanabilir SenkronizasyonNVIDIA® G-SYNC with Reflex
StandEğim: -5º to +15º (Manuel)
Yükseklik: 110mm (Manuel)
Dönüş: ±30º
Eksen: Yes (Saat yönü)
Duvara Monte Edilebilir (100 x 100mm)

  • Bu metin bir reklam içeriğidir. Oyun Günlüğü yapacağınız satın almalardan sorumlu değildir. İçerikler Oyun Günlüğü’nün resmi görüşünü yansıtmaz.
Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.