0

Oldukça hafif ve iddialı bir kablosuz oyuncu faresiyle karşınızdayız. Logitech G Pro X Superlight 2, seriyi teknik anlamda zirveye taşıyor.

Logitech G Pro X Superlight 2

Oyuncu dostlarımızın hiç de yabancı olmadığı Logitech markasının profesyonel oyunculara özel hazırladığı bizim de lansman da bizzat test ettiğimiz Logitech G Pro X Superlight 2 kablosuz oyuncu faresi, Superlight tasarımı ve dikkat çeken özellikleriyle muadillerinden ayrılıyor.

Logitech G Pro X Superlight 2 kablosuz oyuncu faresi incelemesi

Logitech G Pro X Superlight 2, kutu içeriğinden performansına, tasarımından teknik detaylarına tüm detaylar bu incelememizde.

Kutu içinde neler var?

Kutuda Pro X Superlight 2 kablosuz oyun faresinin yanında USB Lightspeed adaptör, USB A’dan C’ye şarj/veri kablosu, adaptör uzatma kablosu, isteğe bağlı kavrama bandı, PTFE ayaklı isteğe bağlı açıklık geçişi ve kullanıcı belgeleri yer alıyor.

Logitech G Pro X Superlight 2 özellikleri

BağlantıWireless veya kablolu seçeneği mevcut.
Ağırlık: 60 g
Renk seçenekleriSiyah, Pembe, Beyaz
Pil ömrü95 saat
Mouse formuSağ el
Yükseklik125,0 mm
Genişlik 63,5 mm
Derinlik40,0 mm
SensörHERO 2
Çözünürlük100 – 32.000 dpi
RGB
UyumlulukWindows 10 veya üzeri işletim sistemi ve USB 2.0 bağlantı noktasına sahip bilgisayarlar. Logitech G HUB Yazılımı için internet erişimi.

Değerlendirme

Pro X Superlight 2’de fark ettiğim en temel fark 60 gr ağırlık oldu. Oldukça hafif, çok iyi bir kullanım deneyimi sunuyor. Profesyonel e-spor oyuncularıyla iş birliği içinde tasarlandığı vurgulanan faremiz oyuncular için de iyi bir tercih olacaktır. Oldukça hafif ve iddialı bir kablosuz oyuncu faresi olan Logitech G Pro X Superlight 2, seriyi tasarım anlamında olmasa da teknik anlamda zirveye taşıyor. Tasarımda büyük bir değişim yok, zaten buna da gerek yok.

Profesyonel düzeyde hassasiyet sağlayan Pro X Superlight 2, 500+ IPS üzerinde ve 32.000 DPI’ya kadar izleme hassasiyeti sunuyor. Yenilenen Superlight, seri ile arasında uçurumlar açmıyor. Dongle ile gecikme süresi yaşamıyor ve verimli bir kullanım elde ediyoruz. Kablosuz şarj uyumluluğu desteğinin de olduğunu söyleyelim. Son olarak ürün fiyatından bahsedelim. Kur fiyatlarındaki yükselişin etkisinden dolayı renk fark etmeksizin 4 bin 800 TL’den başlıyor.

Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.