0

Logitech G’nin profesyonel oyunculara özel tasarlanan kablosuz oyuncu kulaklığı Logitech G Pro X 2 Lightspeed, tasarımı ve bluetooth özelliğiyle dikkat çekiyor.

Logitech G Pro X 2 Lightspeed

Oyuncu dostlarımızın hiç de yabancı olmadığı Logitech markasının profesyonel oyunculara özel hazırladığı bizim de lansman da bizzat test ettiğimiz Logitech G Pro X 2 Lightspeed, şık tasarımı ve dikkat çeken özellikleriyle muadillerinden ayrılıyor.

Logitech G Pro X 2 Lightspeed kablosuz oyuncu kulaklığı

Daha çok profesyonel oyunculara hitap eden ancak üst seviye performans arayan özellikle oyuncular için de Logitech G Pro X 2 Lightspeed kablosuz oyuncu kulaklığı öne çıkıyor. Gelin şimdi kutu içine bakalım ve ardından kulaklığımızın özelliklerine derinlemesine göz atalım.

Kutu içinde neler var?

Logitech kutu tasarımıyla da ürün kalitesini ortaya koyuyor. Kutu içinde Logitech G Pro X 2 Lightspeed kablosuz oyuncu kulaklığımız, suni deriyle kaplı, hafızalı köpük kulak süngerleri, ekstra hafızalı köpüklü kumaş kaplı kulak süngerleri, USB-A – USB-C bağlantı kablosu 3,5 mm kablo, USB-A Lightspeed Kablosuz adaptör, 3,5 mm bağlantı noktasıyla köpük süngerli ayrılabilir mikrofon, yumuşak saklama çantası ve kullanıcı belgeleri yer alıyor.

Kulaklığın üzerinde açma kapama düğmesi, ses düzeyi tekerleği, mikrofon sesini aça/kapama düğmesi, USB şarj bağlantı noktası ve Bluetooth / LIGHTSPEED geçişi yer alıyor.

Logitech G HUB’ı kullanarak Logitech G ses cihazınızdaki surround ses ayarlarını özelleştirebilirsiniz. Eğlence, oyun ve spor kanallarının yanında kapalı, ön, geniş ve geleneksel Stereo Modundan birini seçebilirsiniz.

Mikrofon teknolojisi ise gürültüyü, sıkıştırma ve yayılmayı azaltmak, sesinizin daha zengin, daha net ve daha profesyonel çıkmasını sağlamak için tasarlanmış durumda.

Logitech G Pro X 2 Lightspeed, yeni düzey mesafe farkındalığı sayesinde yakın ve uzak alan sesleri arasında ayrım yapılabiliyor. Bu da oyun deneyiminizi oldukça etkiliyor.

Logitech G Pro X 2 Lightspeed özellikleri

Kullanım şekliKablosuz
Hassasiyet87.8 dB SPL @ 1 mW & 1 cm
Frekans Aralığı100 Hz-10 KHz
ÇatalAlüminyum
BaşlıkÇelik
Genişlik176 mm
Derinlik95 mm
Yükseklik189 mm
Ağırlık345 g
Şarj kablosu uzunluğu1,8 m
SürücüGraphene 50 mm
MıknatısNeodimyum
Frekans Yanıtı20 Hz-20 KHz
Empedans38 Ohm (pasif): 38 Ohms
Pil Ömrü (şarj edilebilir)50 saate kadar
Kablosuz kullanım mesafesi30 m
Bağlantı Türü2,4 GHz Lightspeed – Bluetooth
UyumlulukPC, PlayStation 5 ve PlayStation 4
Aydınlatma

Değerlendirme

PC, Mobil, Nintendo, PlayStation 5 ve PlayStation 4 konsollarına uyumlu olarak piyasaya sürülen Logitech G Pro X 2 Lightspeed, profesyonel oyuncular için üretilmiş durumda. Ödüllü tasarımı ile tavsiye ettiğimiz bir ürün olarak öne çıkıyor.

Son olarak fiyatlarından bahsetmek istiyorum. Kulaklığımızın rengine göre fiyatı da çok fark ediyor. Logitech G Pro X 2 Lightspeed, 9 bin 200 TL ile 9 bin 800 TL aralığında başlayan fiyatlarla satışa sunulmuş durumda.


Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.