BilgisayarDonanımFırsatlar

Acer Nitro V 16 dizüstü oyun bilgisayarı tanıtıldı!

0

Acer’ın AMD Ryzen 8040 Serisi işlemcilerle güçlendirilen yeni oyun bilgisayarı Nitro V 16 (ANV16-41) duyuruldu.

Acer’ın yeni oyun bilgisayarı Nitro V 16, oyunlarda kaynak kullanımının en üst düzeyde olduğu anlarda dahi çift fan sistemiyle desteklenen yenilikçi termal soğutma sistemi sayesinde ısınmıyor ve göz kamaştıran görsellerle kullanıcıları aksiyonun merkezinde tutuyor.

Acer Inc. Dizüstü Bilgisayarlar Genel Müdürü James Lin, “Acer ve AMD, yeni AMD Ryzen 8040 Serisi işlemcilerle güçlendirilen en yeni Nitro dizüstü bilgisayar ile yapay zekâ destekli oyun deneyimi sunmak için iş birliği yapmaya devam ediyor. Yüksek yenileme hızına sahip ekran seçenekleri, gelişmiş özellikler ve çok sayıda iyileştirmeyle birlikte Nitro V 16, her türden oyuncu için heyecan verici, yapay zekaya hazır yeni bir dizüstü oyun bilgisayarı sunuyor” dedi.

32 GB’a kadar DRR55600 RAM ve 2 TB’a kadar PCIe Gen 4 SSD depolama alanına sahip. 165 Hz yenileme hızına ve 3 ms tepki süresine sahip 16 inç WQXGA veya WUXGA ekran seçeneklerine sahip Nitro V 16, DTS X Ultra destekli hoparlörleri ve Acer PurifiedVoice™ 2.0 ve web kamerasına sahip olacak.

Acer Nitro V 16 ne zaman çıkacak? Türkiye fiyatı nedir?

Nitro V 16 (ANV16-41), EMEA bölgesinde 2024 yılının Nisan ayından itibaren 1.199 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. Türkiye fiyatı ise vergiler dahil edilmezse 38 bin civarında olacak. Mağaza fiyatı 50-60 bin TL olabilir.


Editörün Notu: 3 ms tepki süresine sahip ekranları özellikle aksiyon türüne ilgi duyan oyunculara tavsiye etmiyoruz.


  • Bu metin bir reklam içeriğidir. Oyun Günlüğü yapacağınız satın almalardan sorumlu değildir. İçerikler Oyun Günlüğü’nün resmi görüşünü yansıtmaz.
Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.

Comments

Leave a reply

You may also like